Obróbka metalii – toczenie, frezowanie, spawanie.

O firmie

„RACO” to nie duża firma usługowa założona w 2010 roku. Kontynuuje tradycje zakładu rzemieślniczego zajmującego się obróbką metali od lat 80-tych, gdzie głównym profilem działalności była budowa maszyn dla przetwórsta tworzyw sztucznych a od lat dziewięćdziesiątych produkcja opakowań dla wielu znanych firm co pozwoliło nam zdobyć doświadczenie także od strony zabezpieczenia produkcji.

Dziś naszymi klientami są odbiorcy indywidualni, instytucje i zakłady z różnych branż: energetyki, tworzyw sztucznych, przemysłu spożywczego i rolnictwa.

Posiadamy duże doświadczenie w wykonywaniu i naprawie części maszyn na podstawie dokumentacji dostarczonej przez klientów lub własnej. Nasze konstrukcje spawane cechuje solidne wykonanie z szczególnym uzględnieniem wymagań klienta. Jako firma działająca w branży metalowej od wielu lat, kompleksowo odpowiadamy na potrzeby naszych klientów i wciąż poszerzamy zakres świadczonych usług.

Śwadczymy kompleksowe usługi ślusarskie związane z obróbką skrawaniem poprzez toczenie, frezowanie, wiercenie oraz spawanie konstrukcji różnego przeznaczenia.

Zobacz naszą ofertę lub sprawdż kontakt.